Jeśli jak my poszukujesz odpowiedzi na pytanie JAK ROZMAWIAĆ, by wzajemnie się wspierać i motywować do dobrych uczynków w życiu zawodowym i prywatnym (w biznesie i w domu) – jesteś w dobrym miejscu.

Zapraszamy Cię do naszego projektu: JAKROZMAWIAC.PL – DLA DOBRYCH ZESPOŁÓW I DOBRYCH DZIAŁAŃ. W BIZNESIE I W DOMU.

Doświadczyliśmy rozmów, które budują, wprowadzają spokój i jedność oraz chęć do dobrego działania i dobrego życia. Oraz rozmów, których konsekwentnie staramy się unikać, które niszczą i ranią, słów pełnych ironii i szyderstwa, które odbierają chęć i radość z życia.

Wierzymy, że podczas rozmowy kluczowe jest WSŁUCHIWANIE SIĘ W SWOJE INTENCJE. KIEROWANIE SIĘ DOBREM I SZACUNKIEM DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA oraz JEGO DOBREGO IMIENIA. A także POKORA, w której godzimy się na to, że w swojej różnorodności również do dobrych celów możemy podążać różnymi drogami, a w związku z tym nie ze wszystkimi razem.

Zatem nie znamy jednej i gotowej recepty na to, jak rozmawiać, by w każdej sytuacji i z każdą osobą potrafić dać sobie wsparcie i inspirację do dobrych uczynków. Rozwiązań jest co najmniej tyle, ilu jest ludzi i ich doświadczeń na danym etapie ich życia.

Dlatego nieustannie wkładamy duży wysiłek w pracę nad naszą umiejętnością komunikowania się z ludźmi i do takiej (współ)pracy pragniemy Cię zaprosić.

Chcemy dzielić się z Tobą doświadczeniami i refleksami naszymi oraz innych osób, a przede wszystkim poszukiwaniami odpowiedzi na pytanie Jak rozmawiać. Dla dobrych zespołów i dobrych działań.

Jeśli widzisz tu miejsce dla siebie – wskakuj do naszego nweslettera. Do zobaczenia wkrótce.

Zapraszamy do wspólnych poszukiwań JAK ROZMAWIAĆ DLA DOBRYCH ZESPOŁÓW I DOBRYCH DZIAŁAŃ.

Asia i Bartek (Rozmowa :))